AFYONPRESS.COM

PAZARYERİNDE ÇALIŞMALAR TAM GAZ

Afyonkarahisar Belediyesi; sokak aralarında açılan semt pazarlarında; kışın yağmur ve çamurdan, yazın sıcaktan bunalan esnaf ve vatandaşlarımız için, üstü kapalı ve düzenli modern semt pazarlarına yenilerini eklemenin mutluluğunu yaşıyor. SELÇUKLU PAZARYERİNDE ÇALIŞMALAR TAM GAZ            Afyonkarahisar Belediyesi Selçuklu Mahallesinde başlatılan kapalı pazaryerinde çalışmalarını tüm hızıyla sürdürüyor. Bir yandan şehrin kronik sorunlarını çözüme kavuşturan, […]

13 Aralık 2018 - 22:04 'de eklendi ve 193 kez görüntülendi.
PAZARYERİNDE ÇALIŞMALAR TAM GAZ

Afyonkarahisar Belediyesi; sokak aralarında açılan semt pazarlarında; kışın yağmur ve çamurdan, yazın sıcaktan bunalan esnaf ve vatandaşlarımız için, üstü kapalı ve düzenli modern semt pazarlarına yenilerini eklemenin mutluluğunu yaşıyor.

SELÇUKLU PAZARYERİNDE ÇALIŞMALAR TAM GAZ

           Afyonkarahisar Belediyesi Selçuklu Mahallesinde başlatılan kapalı pazaryerinde çalışmalarını tüm hızıyla sürdürüyor. Bir yandan şehrin kronik sorunlarını çözüme kavuşturan, diğer yandan da kentin gelişimi adına yeni atılımlar yapan Afyonkarahisar Belediyesi, pazaryerlerini modernleşme hamlesini sürdürüyor.

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER