AFYONPRESS.COM

Yemen’e Yardım Kampanyası Devam Ediyor

Yemen’de devam eden açlık krizinin yanı sıra dünyanın en büyük kolera salgını nedeniyle İçişleri Bakanlığımızca “Yemen’e Yardım” adı altında başlatılan yardım kampanyasına bağışta bulunulabilir.  Nüfusunun yüzde 75’i acil insani yardıma muhtaç olan Yemen’de, BM kaynaklarına göre her 10 dakikada bir çocuk ölüyor. Açlık krizine ek olarak ülke dünyanın en büyük kolera salgını ile yüzleşmektedir. İçişleri Bakanlığımız […]

13 Aralık 2018 - 22:02 'de eklendi ve 110 kez görüntülendi.
Yemen’e Yardım Kampanyası Devam Ediyor

Yemen’de devam eden açlık krizinin yanı sıra dünyanın en büyük kolera salgını nedeniyle İçişleri Bakanlığımızca “Yemen’e Yardım” adı altında başlatılan yardım kampanyasına bağışta bulunulabilir. 

Nüfusunun yüzde 75’i acil insani yardıma muhtaç olan Yemen’de, BM kaynaklarına göre her 10 dakikada bir çocuk ölüyor. Açlık krizine ek olarak ülke dünyanın en büyük kolera salgını ile yüzleşmektedir. İçişleri Bakanlığımız Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığı tarafından bu insani drama karşı kampanya başlatılmış bulunmaktadır. Yemen yazıp 1866’ya 10TL, www.afad.gov.tr web sayfasından yada Bankalardaki bağış ekranlarında AFAD Yemen hesaplarını seçerek dilediğiniz  tutarlarda bağış yapabilirsiniz.

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER